-

قوانین و مقررات استفاده از سرویس‌ها و خدمات ایران اویلز

  ورود کاربران به وب‏‌سایت ایران اویلز هنگام استفاده از خدمات ارائه شده، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین است. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ایران اویلز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ایران اویلز تغییراتی در آینده ایجاد شود، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی شده و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ایران اویلز از سوی کاربر است.
  • کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و تبعات ناشی از آن به عهده خریدار می باشد.
  • ثبت سفارش در تمامی ساعات روز و همچنین تمام ایام هفته امکان پذیر می باشد . ارسال سفارش فقط در روزهای غیر تعطیل و در ساعات اداری صورت می پذیرد، با این حال ایران اویلز تمام تلاش خود را جهت تسریع در امر ارسال سفارشات میکند اما در مواقعی که قیمت ها در بازار نوسانی باشد ممکن است بعضی از سفارشات با مشورت مشتری لغو شود و مبلغ سریعا به حساب مشتری واریز خواهد شد . پس حتی الامکان سعی کنید قبل از سفارش با واحد فروش تماس بگیرید . قابل ذکر است حق لغو بعضی از سفارشات به هر دلیلی مانند عدم موجودی کالا یا هر دلیل دیگری برای ایران اویلز محفوظ می باشد .
  • کلیه سفارشهای ثبت شده در هر روز در پایان وقت اداری همان روز ( ساعت 14) به دفاتر باربری تحویل میشوند. بدیهی است ارسال سفارشهایی که بعد از ساعت 14 یا در روزهای تعطیل روی سیستم ثبت شود به اولین روز کاری و غیر تعطیل  پس از ثبت سفارش موکول خواهد شد .
  • توجه داشته باشید که زمان تحویل سفارش به خریدار به نحوه ی عملکرد پست بستگی دارد. و مسولیت تاخیر در تحویل سفارش بعهده پست خواهد بود.
  • ایران اویلز نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است ایران اویلز تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط ایران اویلز دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.
  • ایران اویلز هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد متوجه ایران اویلز نیست
  • سیاست قیمت‌‏گذاری در ایران اویلز مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.
  • کلیه قوانین و شرایط سایت در شرایط عادی قابل اجراست و در صورت بروز هر کدام از موارد قوه قهریه ( زلزله، سیل، آتش سوزی، جنگ و ...) ایران اویلز هیچگونه مسئولیتی ندارد .
  • ایران اویلز خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.
  • کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.